Przejdź do treści

turkish

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

Quiskin şirketinin ideolojisi, kadın ve ihtiyaçlarını anlamak ve uyum içinde yaşamayı doğal kaynaklarla birleştirir, bu nedenle amacımız sadece cildinizin doğal güzelliğini arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda her kadının hayatını iyileştirmesini, kolaylık sağlamasını sağlayacak olağanüstü bir ürün yaratmaktır. konfor, zaman kazanın ve sonuç olarak iş-yaşam dengesinin korunmasına yardımcı olun. Quiskin markasının kökeni, birkaç yıl boyunca gerçekleşen, sayısız test, soru ve gelişme, sıkı çalışma ve kararlılık, deneyim ve şans ile desteklenen olay sayısının derlenmesinin sonucudur. Son olarak, tüm testler ve sınavlar başarılı oldu ve amaçlanan etkileri elde etmeyi başardı - mükemmel yenilikçi ürünler Quiskin.

“Ürünlerimizin dünyayı değiştirmemesine rağmen kesinlikle bir kadının cildinin güzelliğini artıracağına inanıyoruz…”

Quiskin Makeup Remover/ Face Cleaner

Quiskin’in Geliştirilmesi – Hızlı ve Profesyonel Makyaj Temizleyici, doğal kaynakların güzelliğinden, insan sağlığına ve çevreye saygıdan ilham aldı. Quiskin, kozmetik kullanarak cildi temizlemek için geleneksel yöntemi ortadan kaldıran yenilikçi bir üründür. Quiskin, yoğun yaşam tarzı olan ve makyajı kaldırmak için mümkün olduğunca az zaman ve çaba harcamak, ancak temiz ve sağlıklı bir cilt korumak isteyen insanlar için tasarlanmıştır.

Bugün Quiskin – Hızlı ve Profesyonel Makyaj Çıkarıcı sayesinde mümkündür. Gereksiz hazırlıklar olmadan, Quiskin ve su kullanarak sadece birkaç dakika içinde makyajı profesyonel olarak temizleyebiliriz, cildimizi temiz, canlı ve güzel bırakır. Önemli olan, Quiskin – Hızlı ve Profesyonel Makyaj Çıkarıcı’yı dört ay boyunca kullanabilmenizdir.

Quiskin Ozone Cube

Vücudun / cildin yıkanması ve dezenfeksiyonu için tasarlanmıştır. Cildi oksijenlendirir ve kozmetiklerin etkilerini arttırır. Quiskin Ozon Küpü, cilt hücrelerinin oksijenlenmesi ve beslenmesi yoluyla cildinizin hidro-lipit katmanını yeniler.

Ürün ayrıca selülit ve çatlakların azaltılması, akne tedavisi, epilasyon, lazer tedavisi, yüz temizliği, mikrodermabrazyon, kimyasal peeling, mekanik ve ultrasonik peeling, manikür, pedikür gibi kozmetik tedavilerin etkilerini de korur. Antiseptik etki, cildin yüzeyinde biriken zararlı mikroorganizmaları ortadan kaldırır ve tahrişi hafifletir. Atopik ciltler için uygundur.

Ürün, QUISKIN Hızlı ve Profesyonel Makyaj Temizleyiciyi temizlemek için şiddetle tavsiye edilir.

...cildinizin güvenliği için...