Przejdź do treści

quiskin...skąd pomysł? I dlaczego...?

Geneza powstania marki Quiskin to kompilacja wielu wątków które miały miejsce na przestrzeni kilkunastu lat wstecz, oparta na licznych próbach, zmaganiach, pracy, szczęściu oraz doświadczeniu.
Już na początku 2000 roku znany był w Europie temat technologii włókien, znajdujących zastosowanie w różnych dziedzinach kosmetyki. Również już wtedy pojawiło się spore zainteresowanie klientek poszukujących ekologicznego produktu do demakijażu którego technologia zastosowania będzie eliminować wszelkiego rodzaju składniki chemiczne, które często podrażniają skórę. W odpowiedzi na to na rynku pojawiły się pierwsze produkty produkowane w Szwajcarii i Niemczech próbujące podołać temu zadaniu. Niestety wówczas, produkt okazał się technicznie niedoskonały a ograniczenia dystrybucyjne nie pozwoliły na długotrwałe wdrożenie.
Po latach, w trendzie ekologii postanowiliśmy ponownie zmierzyć się z tematem mikrowłókien w kosmetyce i ponownie rozpocząć badania i testy w poszukiwaniu idealnego produktu. W 2016 roku owe badania i próby zakończyły się sukcesem i w końcu udało się osiągnąć zamierzone efekty. Dzięki powstaniu zaawansowanego technologicznie QUI – włókna opartego na bazie naturalnych składników i ultra nano technologii udało się stworzyć w pełni profesjonalny produkt do demakijażu – Quiskin, wykorzystujący tylko naturalne bogactwo jakim jest woda. Kolejnym etapem było odnalezienie produktu który, będzie w stanie doprowadzić do stanu pierwotnego nasze Qui włókno po użyciu. Stało się to dzięki Ozone Technology i zastosowaniu ozonu jako jednego ze składników w naszych produktach.

Quiskin...dla bezpieczeństwa Twojej skóry...

Sprawdź ofertę naszych produktów

Odwiedź nasz sklep internetowy