Przejdź do treści

oferta

profesjonalny demakijaż

W ofercie marki posiadamy produkty do profesjonalnego demakijażu, oparte o technologię mikrowłókna Qui Fiber Technology. Dzięki tej technologii do profesjonalnego demakijażu nie używamy żadnych detergentów. Jedynym dodatkowym elementem, jaki potrzebujemy do skutecznego zastosowania naszego produktu do demakijażu jest woda. Tylko przy użyciu wody i produktów do demakijażu  Quiskin  jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż i oczyścić skórę. Produkty mają zastosowanie również do makijażu wodoodpornego.

Produkty ozonowe

Ozon jest unikalnym środkiem utrzymującym i przywracającym piękno i zdrowie skóry. Ozonoterapia nie maskuje wad skóry, ale normalizuje jej naturalne funkcje. Już w okresie I wojny światowej ozon był stosowany do dezynfekcji ran. Z powodzeniem wykorzystywany jest do dnia dzisiejszego, a jego wachlarz zastosowań wciąż się poszerza. Ozon posiada szeroki zakres zastosowań m.in. w chirurgii, dermatologii, urologii, medycynie wewnętrznej oraz kosmetologii. W metodach leczenia ozonem szczególną uwagę przywiązuje się do poprawy mikrokrążenia, dotlenienia, poprawy metabolizmu energetycznego i ochrony skóry. Nasze produkty ozonowe mają zastosowanie zarówno jako środki oczyszczające Qui włókno jak również jako produkty bezpośredniego stosowania na skórę.

Marka własna

Dla naszych klientów wykonujemy również produkty pod marką własną. Jeżeli któryś z naszych produktów zainteresował Cię i chciałbyś go wdrożyć do swojej kolekcji, skontaktuj się z nami.

Produkty pod własną marką mogą posiadać dowolny kształt, dowolne opakowanie, dowolną wielkość. Wszelkie szczegóły omawiane są indywidualnie.

masz pytania?

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami