Przejdź do treści

Produkty ozonowe

quiskin - ozone molecule

Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Quiskin Ozone Molecule to bardzo zaawansowane technologicznie kosmetyki przeznaczone zarówno dla skóry bardzo wrażliwej jak i skóry atopowej. Oczyszczanie, dezynfekcja i dotlenianie skóry to podstawowe właściwości najnowszych produktów marki Quiskin:

Quiskin – Ozone Cube

Quiskin – Ozone Bath

Po wielu miesiącach prac laboratoryjnych naszym technologom udało się uzyskać stabilizację pożądanego stężenia ozonu, będącego głównym składnikiem naszych kosmetyków. Ozon wnikając do komórek skóry powoduje jej dotlenienie i oczyszczenie. Podwyższona w stosunku do temperatury ludzkiego ciała temperatura wody i ciśnienie rozluźniają mięśnie, wpływając korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. Ozon przenika bezpośrednio przez skórę, dzięki czemu znacznie poprawia jej ukrwienie, powodując dotlenienie wszystkich tkanek. Zawartość ozonu korzystnie wpływa na likwidację podrażnień skóry i regenerację jej naturalnej warstwy hydro-lipidowej.

Produkty z serii Quiskin Ozone Molecule doskonale się uzupełniają z produktami do demakijażu marki Quiskin.

Quiskin Ozone Cube

kostka Ozonowa Quiskin

Quiskin Ozone Cube to  produkt do mycia i dezynfekcji ciała. Dotlenia skórę i wzmacnia działanie kosmetyków. Działanie ozonu na organizm powoduje ogólną poprawę utlenowania tkanek, powoduje obniżenie stężenia lipidów całkowitych, cholesterolu i trójglicerydów, powoduje wzrost odporności organizmu poprzez pobudzanie układu immunologicznego i produkcję limfocytów T, aktywizuje mechanizmy obronne, mające korzystny wpływ na procesy zapalne, wykazuje silne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i pierwotniakobójcze, a także eliminuje wirusy. Kostka Ozonowa regeneruje warstwę hydro lipidową poprzez dotlenienie i odżywienie komórek skóry. Służy również do utrzymania efektów zabiegów kosmetycznych.  Ozon posiada również działanie aseptyczne, likwidując szkodliwe drobnoustroje gromadzące się na powierzchni skóry, łagodzi podrażnienia.

Produkt posiada certyfikat do  skóry atopowej.

Kostka Ozonowa QUISKIN OZONE CUBE jest zdobywcą prestiżowej nagrody QLTOWY KONCEPT 2017

sposób użycia

Namocz Kostkę Ozonową pod bieżącą wodą. Wytworzoną pianą umyj skórę. Następnie dokładnie spłukać. Należy chronić okolice oczu, można stosować do codziennej pielęgnacji.

Produkt rekomendowany do czyszczenia QUISKIN Quick & Professional MakeUp Remover.

 

Quiskin ozone Bath

Innowacyjna kąpiel ozonowa

Quiskin Ozone Bath – najnowocześniejsza formuła kąpieli już dostępna ! Po ponad ośmiu miesiącach prac laboratoryjnych udało się nam opracować unikalną formułę kąpieli ozonowej. To pierwsza na świecie kąpiel ozonowa dedykowana zarówno do użytku domowego, jak i w profesjonalnych klinikach piękna czy centrach SPA gdzie może stanowić osobny zabieg. Oczyszczanie, dezynfekcja i dotlenianie skóry to
podstawowe właściwości nowego produktu – kąpieli ozonowej Quiskin Ozone Bath.

Podwyższona temperatura kąpieli i ciśnienie wywierane przez kąpiel ozonową rozluźniają mięśnie, wpływając korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu, a sam Ozon wnikając do komórek skóry powoduje jej dotlenienie i oczyszczenie. Zawartość ozonu korzystnie wpływa na likwidację podrażnień skóry i regenerację jej naturalnej warstwy hydro-lipidowej. Kąpiel Ozonowa jest także polecana sportowcom – dzięki niej nawet po dużym wysiłku organizm może łatwiej wrócić do formy. Po użyciu kąpieli ozonowej skóra nie wymaga stosowania jakichkolwiek balsamów czy mleczek do
ciała.

Kąpiel Ozonowa Quiskin Ozone Bath jest zdobywcą prestiżowej nagrody QLTOWY KOSMETYK 2018

sposób użycia

W czasie napełniania wanny wodą dodać odpowiednią ilość kąpieli ozonowej. W celu dokładniejszego rozpuszczania kąpieli ozonowej wsypać odpowiednią ilość bezpośrednio pod strumień. 100g kąpieli przeznaczone jest na ok 160 litrów wody ( 1 kąpiel). Po użyciu kąpieli ozonowej skóra nie wymaga stosowania jakichkolwiek balsamów czy mleczek do ciała.

Jedno opakowanie kąpieli ozonowej wystarcza na 3 – 4 razy użycia, w zależności od ilości wody napełnionej wanny.