Przejdź do treści

Produkty do demakijażu

quiskin - potęga demakijażu

Quiskin przeznaczony jest dla kobiet, które w otaczającym  nas, szybkim świecie, na co dzień mają mało czasu na profesjonalny demakijaż a chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą.

Dzisiaj to możliwe dzięki

Quiskin – Quick & Professional Makeup Remover. 

Quiskin – Quick & Face Cleaner. 

Nie tracąc czasu, bez zbędnych przygotowań dzięki Quiskin i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż w kilka minut i spowodować że nasza skóra będzie czysta,  witalna i piękna. Wszystko to możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swojej, innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich miejsc na skórze idealnie ją oczyszczając. Produkt dedykowany jest dla osób które cenią sobie życie w zgodzie z naturą w oparciu o nowoczesne technologie, najwyższą jakość, łatwość użycia, komfort i skuteczność działania.

Quiskin Makeup Remover

Quick & Professional Makeup Remover

Quiskin – Quick & Professional Makeup Remover to innowacyjny produkt eliminujący tradycyjne metody oczyszczania skóry za pomocą kosmetyków. Przeznaczony jest dla osób, które na co dzień mają mało czasu na profesjonalny demakijaż a chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą.  Dzisiaj to możliwe dzięki Quiskin – Quick & Profesional Makeup Remover. Nie tracąc czasu, bez zbędnych przygotowań, dzięki Quiskin i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż w kilka minut i spowodować że nasza skóra będzie czysta,  witalna i piękna. Wszystko to możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swojej, innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich zakamarków skóry idealnie ją oczyszczając. Produkt dedykowany jest dla osób które cenią sobie życie w zgodzie z naturą w oparciu o nowoczesne technologie, najwyższą jakość, łatwość użycia, komfort i skuteczność działania. Idealny prdukt w podróży.

sposób użycia

WAŻNE: Przed pierwszym użyciem koniecznie wypierz Quiskin w rękach pod bieżącą ciepłą wodą przy użyciu kostki ozonowej Quiskin (Quiskin Ozone Cube) lub szarego mydła. Nie stosuj detergentów zawierających zmiękczacze oraz płynów do prania.

Codzienne stosowanie:

Namocz Quiskin pod bieżącą wodą.Oczyść skórę twarzy oraz okolic oczu jednocześnie usuwając makijaż. Dopasuj siłę nacisku w taki sposób, aby wykonywana czynność była dla Ciebie przyjemna. Po użyciu wypierz Quiskin pod bieżącą wodą używając kostki ozonowej Quiskin (Quiskin Ozone Cube) lub szarego mydła. Odłóż do wysuszenia.

Produkt wielokrotnego użytku przez okres do czterech miesięcy od daty pierwszego użycia.

Quiskin Face Cleaner

Quick & Professional Face Cleaner

Quiskin – Quick & Professional Face Cleaner to produkt eliminujący tradycyjne metody oczyszczania skóry za pomocą kosmetyków. Przeznaczony jest dla osób, które na co dzień używają zdecydowanie mocnego makijażu lub chcą oczyścić większe powierzchnie skóry. Dzięki zastosowaniu , tak samo jak w przypadku Quiskin Makeup Remover będą się cieszyć zdrową i czystą skórą. Nie tracąc czasu, bez zbędnych przygotowań, dzięki Quiskin Face Cleaner i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne oczyszczanie dużych obszarów skóry i spowodować że nasza skóra będzie czysta i piękna. Wszystko to możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swojej innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich miejsc na skórze, idealnie ją oczyszczając. Produkt dedykowany jest dla użytku domowego,  do oczyszczania całej powierzchni ciała.

sposób użycia

WAŻNE: Przed pierwszym użyciem koniecznie wypierz Quiskin w rękach pod bieżącą ciepłą wodą przy użyciu kostki ozonowej Quiskin (Quiskin Ozone Cube) lub szarego mydła. Nie stosuj detergentów zawierających zmiękczacze oraz płynów do prania.

Codzienne stosowanie:

  1. Namocz Quiskin pod bieżącą wodą.
  2. Oczyść skórę twarzy, okolic oczu, dekoltu lub innych powierzchni ciała.
  3. Dopasuj siłę nacisku w taki sposób, aby wykonywana czynność była dla Ciebie przyjemna.
  4. Po użyciu wypierz Quiskin pod bieżącą wodą używając kostki ozonowej Quiskin (Quiskin Ozone Cube) lub szarego mydła.
  5. Odłóż do wysuszenia.

Produkt wielokrotnego użytku przez okres do czterech miesięcy od daty pierwszego użycia.

zalety prduktu

1. Wielokrotnego użytku

Możesz używać do 4 miesięcy

2. uniwersalny

Do każdego rodzaju skóry.

5 in 1

Oszczędny, zastępuje 5 produktów

Eco friendly

Przyjazny środowisku, zastępuje tradycyjne waciki

tylko woda

Do użycia potrzebujesz tylko wodę

Inne produkty